AS Viru Õlu uudised

Uudised
Kirsiõlu ja ürdiõlu on purgis! Prindi
Kolmapäev, 17 Aprill 2019 14:39

Rahva lemmikud nüüd saadaval ka mugava purgitootena.

Puls Dark Cherry on kirsimaitseline, pehme ja külluslik tume õlu. Kirsi maitse pehmendab õllele omast humala mõrudust ja annab meeldiva, kergelt mandlise järelmaitse.

Puls Dark Herb on tume lager-tüüpi õlle eripruul, millele on lisatud erinevate ürtide ekstrakte. Ürtide lõhn ja maitse on õlles tasakaalustatult mõrkjas, mis annab tavapärasest veidi magusamale õllele mõnusa värskuse. Õlle tume värvus tuleneb tugevalt röstitud linnastest, mida lisatakse õllesse kääritamisel.

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

 

 

Tume lager-tüüpi õlle eripruul, millele on lisatud erinevate ürtide ekstrakte. Ürtide lõhn ja maitse on õlles tasakaalustatult mõrkjas, mis annab tavapärasest veidi magusamale õllele mõnusa värskuse. Õlle tume värvus tuleneb tugevalt röstitud linnastest, mida lisatakse õllesse kääritamisel.

 
Tallinn Foodfesti külastajad tunnustasid Puls Dark Herbi parima jõuluõlle tiitliga Prindi
Teisipäev, 30 Oktoober 2018 17:46

Meie selle sügise uudistoode Puls Dark Herb kuulutati Tallinn FoodFestil toimunud pimetesti võitjaks. Puls Dark Herb on tume lager-tüüpi õlle eripruul, millele on lisatud erinevate ürtide ekstrakte. Ürtide lõhn ja maitse on õlles tasakaalustatult mõrkjas, andes tumedale, tavapärasest veidi magusamale õllele mõnusa värskuse. Õlle tume värvus tuleneb tugevalt röstitud linnastest valmistatud linnaseekstraktist, mida lisatakse õllesse kääritamisel. Puls Dark Herb alkoholisisaldus on 4,6% mahust.

Rohkem infot siin.

 
Puls tume alkoholivaba õlu nüüd ka purgis! Prindi
Reede, 26 Oktoober 2018 17:59

Eesti turul ainulaadne alkoholivaba tume õlu on Pulsi sarjas saadaval juba alates 2008. aastast. Kümnenda juubeli puhul on mitmekordne alkoholivabade õllede testivõitja nüüd saadaval ka purgitootena.

Hoolikalt ja heade pruulikogemustega valmistatud alkoholivaba õlu ei jää maitseomadustelt mitte millegi poolest alla tavalisele õllele.
Järjest enam levib arusaam, et juua klaas või paar head õlut ei pea tähendama piiranguid igapäevastes tegemistes.

 
Kokteilipidude kõrgaeg esitleb uusi elegantseid veinikokteile Prindi
Teisipäev, 17 Juuli 2018 10:43

 

Kokteilipidude kõrgaeg on kätte jõudnud! Suvistel üritustel tahaks, aga nautida ilusat ilma ja head seltskonda, mitte muretseda erinevate komponentide pärast ning katsetada keeruliste kokteiliretseptidega. Sellel kevadel poelettidele jõudnud Puls Wine Mixid lihtsustavad oluliselt võõrustajate elu, sest suvise kokteili pakkumine pole kunagi olnud lihtsam.

Link Buduaari portaali täispikale artiklile asub siin.

 
Puls hele alkoholivaba jõudis edetabeli tippu Prindi
Kolmapäev, 20 Juuni 2018 13:54

Meil on hea meel teatada, et Postimehe kajastatud alkoholivabade õllede testis jõudis edetabeli tippu Puls hele alkoholivaba õlu.

Link Postimehe artiklile asub siin.

 
<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 Järgmine > Lõpp >>

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.