Avaleht Tooted
Uudistooted


Ego orgaanilised karastusjoogid Prindi

EGO orgaanilised karastusjoogid on suure mahlasisaldusega ning valmistatud ainult naturaalsetest koostisosadest.

 

Valikus on 3 erinevat matsekombinatsiooni.

Sidruni ja ingveri orgaanilise karastusjoogi mahlasisaldus on 3%. Sidrun ja ingver on populaarsed maitsed, mida kombineerida, ühtlasi on need ka tervislikud maitse-profiilid, mis sobivad suurepäraselt omavahel kokku. Koos moodustavad nad värskendava, pisut hapuka karastusjoogi.

Apelsini ja mango orgaanilise karastusjoogi mahla sisaldus on 8,6%. Apelsin on orgaanilistest maitsetest kõige populaarsem, lisades mango maitse, saame tulemuseks värske ja rikkaliku limonaadi.

Õuna ja mustasõstra orgaanilise karastusjoogi mahla sisaldus on 8,8%. Õunte hapukas maitse koos must sõstra maitsega moodustab maitseelamuse, mis meenutab kodust mõnusat suve.

 
Eagle toonikud Prindi

Orgaanilised Eagle toonikud on valmistatud ainult naturaalsetest koostisosadest. Eagle valikus on kolm erinevat maitset.

Eagle Indian toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini ja kassia seemnete ekstrakti, mis oma olemuselt on üsna kibedad ja võimendavad kiniini intensiivsust.

Eagle granaatõunamaitseline toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini ja granaatõunaekstrakt. Granaatõuna maitse annab toonikule mõnusa värskuse, mis kombineerides kiniini kibedusega moodustab ideaalse maitsekombinatsiooni.

Eagle kurgi- ja laimimaitseline toonik sisaldab looduslikke maitseaineid, sealhulgas kiniini, kurki ja laimi, viimased annavad toonikule värskendava ja rafineeritud maitse.

 

 
Mecklenburger Weissbier Prindi

Alc. 5,1% vol.

 

See nisuõlu on tüüpiline Baieri stiilis “Weißbier”, millel on pehme maitse ja puuviljane ning nelgine aroom. Mecklenburger nisuõlu on valminud pinnakääritusmeetodil ning pruulimiseks on kasutatud (rohkem kui 50%) nisulinnaseid ja odralinnaseid. Mecklenburger on filtreerimata nisuõlu.

Mecklenburger Weissbier on pruulitud Saksamaal järgides Sakse õllepuhtuse seadust-reinheitsgebot (German Beer Purity Law).

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

Meie tootevalik ulatub klassikalisest õllest kuni energia- ja karastusjookideni. Lisainfo saamiseks vali vasakult menüüst huvipakkuv toode.