Kontakt - AS Viru Õlu

Kontakt Prindi

AS Viru Õlu

Rakvere mnt 7

45301 Haljala

Lääne-Virumaa

Üld tel.: 32 95 000

Faks: 32 95 001

E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Konkreetse pöördumise korral saatke e-kiri adressaadile kujul: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Sponsorlustaotlused saata See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. . Palume arvestada, et vastame vaid nendele taotlustele, keda soovime toetada.

 

Tallinna esindus:

Kotkapoja 2a

10129 Tallinn

 

 

Müügiosakond

Müügisekretär: 32 95 015

Müügiesindajad

Tallinn ja Harjumaa:

Anna-Kaia Kikkas

tel: 53 35 81 97; e-post:  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Rain Lahe

tel: 51 52 107; e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Ida-Virumaa/Lääne-Virumaa:

Imre Kruusmann

tel: 53 476 168; e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Lõuna-Eesti:

Indrek Karp

tel: 51 39 847; e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Lääne-Eesti ja saared:

Karike Jaansalu

tel: 51 74 355; e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

HoReCa:

Egon Viik

tel: 50 61 223; e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Mati Pullat (õlleseadmete tehnik)

tel: 51 13 422; e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

 

Viru Õlu tootmine asub Rakvere külje all Haljalas. Enamus personalist töötab igapäevaselt Haljalas kuid väike esindus tegutseb ka Tallinnas.