AS Viru Õlu uudised

2009
Jõuluõllede test Prindi
Laupäev, 05 Detsember 2009 00:00

Soomes, Eesti saatkonnas, mekkisid ja hindasid soomlastest õlleasjatundjad Eesti talve-ja jõuluaja rüüpeid.

Eesti õlu on soomlastele huvi pakkunud juba ammu, teab Eesti suursaadiku Soomes abikaasa Arne Pajula. Huviliste eestvedamisel sündis 2000. aastal ühing Olutsilta/Õllesild, mille eesmärk on tutvustada Soomes Eesti ja teiste Balti riikide õllesid. Seltsi Tallinnas asuvad liikmed on moodustanud Õllesilla Tallinna Komando.

Loe lisa...
 
Tumedate õllede test ajakirjas ’Naised’ Prindi
Laupäev, 05 Detsember 2009 00:00

 

 Ajakirjas ’Naised’ ilmus 04.detsembril tumedate õllede test, milles prooviti kümmet Eesti kauplustes müügil olevat tumedat õlut ning nende hulgast valiti oma lemmikud. Testi võeti nii portereid, klassikalisi tumedaid õllesid kui ka kergete maitsevarjunditega jooke. Testimisele võetud kümnest õllest neli olid valitud just Viru Õlle tooteportfellist: Jõululegend, Jõulusokk, Wiru Tume ja Jäägriõlu. Võitjaks valiti Pulsi Jõululegend, mis on oma tuntud headuses turul juba mitmendat talve.

Loe lisa...
 
Eesti parim alkohoone jook 2009 - Wiru Kadakaõlu Prindi
Neljapäev, 30 Aprill 2009 00:00

Eesti Toiduainetööstuse Liidu poolt tunnistati Eesti parimaks alkohoolseks joogiks 2009 Wiru Kadakaõlu, kerge kadakalõhna ja –maitsega hele õlu

Wiru Kadakaõlu sündis vanast saarte ja rannaalade traditsioonist õllesse kadakamekki lisada. Nii on ka Virumaa mereäärsed kadakapealsed selleks mitmeid sajandeid looduslikke võimalusi pakkunud. Tänapäeval annab õllele kadakase maitse ja lõhna looduslik kadakaaroom.

Loe lisa...